شرکت  مدیران صنعت هرمس با شماره ثبت 37524 و کد اقتصادی 411569653686  با رزومه ی عالی و قابل ارایه ، مستقر در شیراز  در راستای رسالت خود یعنی توانمند سازی فعالان عرصه های صنعت و خدمات به اهرم های مدیریتی با  همکاری تیمی از قویترین مشاوران  و اساتید بنام کشوری در  و برخورداری از فضای آموزشی بسیار مناسب  آماده ی ارائه ی خدمات می باشد.

 

خدمات شرکت در محور های زیر قرار می گیرد :
◄ثبت و صدور گواهینامه های سیستم های مدیریت کیفیت، ایزو
    لازم به ذکر است کلیه خدمات آمورش استقرار و پیاده سازی سیستمهای مدیریتی و کلیه استانداردها بصورت کاملا تضمینی می باشد. به عبارت دیگر مشتریان در صورت تمایل به اخذ گواهینامه از هر مرجع در سطح کشور می توانند بدون هیچ گونه نگرانی اقدام به دریافت خدمات مشاوره و استقرار سیستم مدیریتی مورد نظر و عقد قرارداد تضمینی با شرکت مدیران صنعت هرمس بنمایند
◄برگزاری دوره های آموزشی درون سازمانی بصورت بسیار حرفه ای (تربیت تخصصی تیم فروش)
◄تدوین طرح تجاری  Business Plan جهت کسبه ، مدیران شرکتها و بنگاههای اقتصادی و کارافرینان
◄تدوین طرح بازاریابی Marketing Plan  جهت کسبه ، مدیران شرکتها و بنگاههای اقتصادی و کارافرینان
◄طراحی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریCRM
لازم به ذکر است شرکت مدیران صنعت هرمس به عنوان یک شرکت مشاور در حوزه مدیریت,  و با توجه به ارتباط تنگاتنگ با فعالان اقتصادی در حوزه صنعت و بازرگانی , دارای پتانسیل ویژه و منحصر بفردی جهت شناسایی نیازهای سازمانها و دارای تیمی بسیار قوی از اساتید بنام کشوری جهت برطرف کردن این نیازها می باشد.
طبیعتا ماهیت دوره های برگزار شده توسط شرکت مدیران صنعت بدلیل ماهیت شرکت , که یک شرکت مشاوره و با محوریت اجرایی می باشد با سایر مجموعه هایی که در قالب موسسه آموزشی اقدام به برگزاری دوره می نمایند به کلی متفاوت می باشد.
هدف اصلی این دوره ها ارتقای دانش مدیران و بروزنگه داشتن آنان با علم روز دنیا در حوزه مدیریت و بازاریابی و فروش تعریف شده است.
 
   
 
مخاطبان آکادمی مدیران صنعت چه کسانی هستند؟ 
◄ مدیران منابع انسانی سازمانها و ارگانهای دولتی .
◄ مدیران شرکتهایی که چندین سال از تاسیس کسب و کار انها می گذرد و  در صدد توسعه ی کسب و کار خویش و و افزایش مهارتهای خود به عنوان یک مدیر هستند.
◄ مدیران شرکتهایی که در صدد تقویت برند خویش هستند.
◄ دانشجویان و کارجویانی که در صدد ورود به بازار کار و احیانا راه اندازی کسب و کار می باشندو نیاز به کسب مهارتهای مختلف دارند.
 


مدیریت  خانم جوکار
09177872722