آیا حذف چهار صفر از پول ملی فایده‌ای دارد؟ پول ملی قوی‌تر می‌شود؟ در حقیقت این صفرها از کجا آمده‌اند؟ آیا پس از حذف، دوباره برگردند؟ زمان مناسب برای حذف صفرها چه زمانی است؟ اینها سؤالاتی است که با جدی شدن بحث حذف صفرها بین مردم مطرح است

ادامه مطلب

اتاق ایران طی نامه‌ای شرایط استفاده از سپرده ‌گذاری ۲۵۰ میلیون یورویی صندوق توسعه به منظور صدور ضمانت‌نامه‌های ارزی برای صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی را اعلام کرد.

ادامه مطلب

سفرای ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا به همراه نماینده این اتحادیه در سازمان ملل طی نامه‌‌ای سرگشاده به شدت نسبت به سیاست‌های تجاری ترامپ انتقاد کردند.

ادامه مطلب

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای کمیسیون با همراهی نمایندگان به جام جهانی به شدت مخالفت کرده و آن را اقدامی خلاف وظایف نمایندگی در شرایط حساس کنونی و وضعیت اقتصادی کشور دانستند.

ادامه مطلب

مرحله نهایی تعیین تکلیف سپرده‌های سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار منحله افضل‌توس، وحدت، فرشتگان، ثامن الحجج و تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان از روز دوشنبه 21 خردادماه آغاز می‌شود

ادامه مطلب

سفیر آلمان در ایران با تاکید بر اینکه تصمیم ۱۲ می ترامپ برای برجام در واشنگتن خواهد بود نه در اروپا، گفت: اراده سیاسی آلمان قویا بر ادامه همکاری‌های دو جانبه با ایران است هر چند که تصمیم واشنگتن بر وفق مراد نباشد.

ادامه مطلب

رضا اردکانیان وزیر نیروی ایران در دیدار با میکائیل کلور برشتولد، سفیر آلمان در ایران با تاکید بر اینکه زمینه‌های همکاری مناسبی بین دو کشور در حوزه‌های آب و انرژی وجود دارد، گفت: تداوم همکاری این وزارتخانه با طرف آلمانی منوط به دریافت سیگنال‌های مثبت برای ...

ادامه مطلب

پیش‌بینی قیمت مسکن در سال ۹۷

چهار شنبه 5 اردیبهشت 1397

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به سیاست‌های بانک مسکن تصریح کرد: افزایش اثرگذاری در فرایند تأمین مالی حوزه مسکن و توسعه شهری، اعطای تسهیلات جهت تأمین مسکن تمام خانوارهای فاقد مسکن، ارائه خدمات مالی و مشاوره به فعالان، توسعه‌گران و سازندگان واحدهای مسکونی مط...

ادامه مطلب

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی با اشاره به نابسامانی های بازار ارز در دو ماه گذشته از احتمال اصلاح سیاست جدید ارزی دولت تا پایان اردیبهشت خبر داد.حمیدرضا فولادگر پس از نشست با چند عضو دولت در کمیسیون تلفیق خاطرنشان کرد: دیرهنگام بودن این تصمیم و تاثیرات...

ادامه مطلب

مدیرکل مرکز واردات و امور و مناطق آزاد و ویژه گمرک در بخشنامه‌ای درخصوص واردات و ترخیص خودرو شرایط جدیدی را لحاظ کرده است.

ادامه مطلب

بررسی ها حاکیست بیش از 3300 برنامه اندرویدی اطلاعاتی را در مورد کودکان کاربر جمع آوری می کنند که بر اساس قوانین موجود نباید جمع آوری شوند.

ادامه مطلب

ئیس بنیاد مسکن از ابلاغ مصوبه ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی با وام ۲۵ میلیون و سود ۵ درصد و سفته زنجیره ای از سوی این بنیاد در سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب

چند ماه پیش موسس پیام‌رسان تلگرام با انتشار سندی اعلام کرد، تصمیم گرفته تلگرام را از یک پیام‌ رسان معمولی به یک سکوی اقتصادی تبدیل کند.

ادامه مطلب

در روز‌های اخیر، ارزش ریال در برابر ارز‌های خارجی از جمله دلار، بشدت کاهش یافت و مردم در مقابل صرافی‌ها برای خرید دلار صف کشیدند.

ادامه مطلب

به دنبال اعلام نرخ ۴۲۰۰تومانی برای دولت، امروز در بازار معاملات تهران،صرافی ها قیمت اعلام شده را در تابلوهای خود ثبت کردند،اما قیمت پوند و یورو رو به افزایش است.

ادامه مطلب
1 2 3